Każdy mebel to inna historia opowiedziana kolorami, fakturami, dekoracjami i całą aranżacją.

Butik meblowy

CONCEPT STORE

Marenza Concept Store to salon meblowy, który łamie schematy klasycznego salonu meblowego. Każdy mebel to inna historia opowiedziana kolorami, fakturami, dekoracjami i całą aranżacją. Każda aranżacja ma przywodzić inne skojarzenia, stanowić źródło inspiracji i natchnienia do kreowania własnej, wymarzonej, domowej przestrzeni. Łączymy piękno z funkcjonalnością, stawiamy na najwyższą jakość poprzez skrupulatne wyselekcjonowanie asortymentu, producentów czy dostawców.

OPINIE KLIENTÓW

Witaj w moim sklepie

KTO ZA TYM STOI

Nazywam się Agnieszka Mazur i jestem właścicielką salonu mebli Marenza Concept Store w Opolu. Od zawsze cechowała mnie kreatywność. Jako osoba dynamiczna i nietuzinkowa, mam mnóstwo pomysłów, a w mojej głowie przewija się nieskończona liczba obrazów.

Moja wyobraźnia zawsze pracuje na pełnych obrotach, stąd potrafię zwizualizować sobie wnętrze, sprawnie dobierając kolory, faktury, meble czy dodatki. Nim jednak do reszty pochłonęły mnie wnętrza i dotarłam do miejsca, w którym jestem, przeszłam długą drogę zajmując się m.in. zarządzaniem jakością, w tym byłam akredytowanym ekspertem w dziedzinie jakości, wykładowcą z zakresu jakości, managerem marketingu i kreacji, m.in w superligowym klubie sportowym po managera w galerii wnętrz, w której aktualnie znajduje się mój butik.

Ta długa droga wniosła w moje doświadczenie niesamowitą wiedzę, głównie praktyczną, którą dziś z powodzeniem łączę z umiejętnością kreowania. To co robię daje mi ogromną satysfakcję, która przekłada się na pasję z jaką wykonuje swoją pracę.

Tworząc salon Marenza miałam konkretną wizję na to jak ma wyglądać, jaką posiadać ofertę, jak pachnieć i w jaki sposób inspirować naszych Klientów. Wiedziałam, że każdy Klient i jego historia będą traktowane bardzo indywidualne, a wspólna podróż w urządzaniu wymarzonego wnętrza, będzie niezapomnianą przygodą.

Razem z Kasią Pabisiak, moją prawą ręką, serdecznie zapraszamy do Marenza.

Do zobaczenia <3

Łączymy piękno z funkcjonalnością, stawiamy na najwyższą jakość poprzez skrupulatne dobieranie asortymentu, producentów czy dostawców

Marenza Concept Store

INSTAGRAM